Referanslar

Referanslarımızdan Bazıları

» Malkara İmam Hatip Lisesi

» Kredi ve Yurtlar Kurumu

» Malkara Yurt Md.

» Malkara Devlet Hastanesi

» Malkara 75. Yıl İlk Öğretim Okulu

» Malkara İrfan Macar İlk Öğretim Okulu

Ve daha bir çok emsaller...

Basında Bizden Haberler

Pamuk Prenses Perde Sarayı Yeni Yerinde Hizmete Girdi.

Malkara ve köylerinin yakından tanıdığı Pamuk Prenses Perde Sarayı yeni iş yerinde törenle müşterilerinin hizmetine açıldı.
Keşan Girişi- Şehit Temizer Caddesi Fidanoğlu İş Merkezindeki yeni iş yerinin açılışı hakkında bir açıklama yapan Cevdet Ardıç ¨Yıllardır Malkara, köyleri ve civar ilçelere hizmet ettik. İçerisinde bizim perdelerimizin girmediği ev kalmadı. Bu müşterilerimizin bizlere ve firmamıza duyduğu güvenin eseridir. Bizler de Pamuk Prenses Perde Sarayı olarak  müşterilerimizi artık müşteri gibi değil de aile bireylerimiz gibi görüyoruz. Şehitlik Caddesindeki yerimizi buraya taşımaya karar verdik ve daha geniş, daha ferah bir ortamda, aile bireylerimiz gibi olan müşterilerimizi daha rahat ağırlayabileceğimiz, daha çok ve geniş bir ürün yelpazesi sunabileceğimiz yeni yerimize taşındık. Bu günde halkımızın katılımları ile açılışımızı gerçekleştirdik. Açılışımızda bulunan, çiçek gönderen, işleri dolayısı ile gelemeyerek telefon ile arayan tüm dost, müşteri ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Malkara halkımızı, köylerde yaşayan artık müşteriden ileri dostluklar kurduğumuz hemşehrilerimizi yeni açtığımız iş yerimize Pamuk Prenses Perde Sarayımıza bekliyoruz.¨dedi.
Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Birol Kaya ¨Yılardır Malkara'mızda şerefiyle,onuru ile, kalitesiyle hizmet veren ağabeyimiz yeni bir konsept altında hizmet vermeye karar vermiştir. Yeni düşüncesi sadece Malkara'ya değil, Trakya'ya hizmet vermeye karar vermiştir. Sadece Malkara'lıların değil, dışarıdan vatandaşlarımızın gelerek Malkara'da alışveriş yapmalarını istiyoruz. Kendisini kutluyor, hayırlı, uğurlu olsun diyorum. ¨dedi.
Malkara Müftüsü Ali Gülbağcı açılışta Dualar okuyarak hayırlı olması temennilerinde bulundu.
Pamuk Prenses Perde Sarayının açılışını Belediye Başkanı Birol Kaya, iş yeri sahibi Cevdet Ardıç ve İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı yaptı.
Açılışa Belediye Meclis Üyesi İbrahim Zilbastı, Esnaf Derneği Başkanı Erhan Bingül, Gediz Mühendislik Sahibi Gediz Coşkun, Banka Müdürleri, Okul Müdürleri, vatandaşlar ve ilçedeki esnaflar katıldı.
Açılışta Pamuk Prenses Perde Sarayı Sahipleri Cevdet ve Sevda Ardıç ev sahipliği yaparak misafirlerini ağırladı.
malkarasonhaber

Rumeli TV' de Çıkan Haberimiz